Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
244 925 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jozef Harandza
harandza@dealreal.sk
0908696252

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Liptovský Hrádok, Borová Sihoť 2398m2

  • Pozemky, Predaj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok | pic. 1
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2398 m2
Pridané
02.03.2017
Aktualizované
13.08.2017
Cena 20,00 €/m2
Jozef Harandza Deal real estate, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám stavebný pozemok na okraji mesta Liptovský Hrádok, v katastri obce Podtúreň, vedľa rekreačnej oblasti Borová Sihoť.  Stavebný pozemok má rozlohu 2398m2 s rozmermi 92,4m x26,2m. Ide o stavebný pozemok, vhodný pre komerčné účely alebo bytovú výstavbu, resp. iné možnosti využitia. Na priľahlých parcelách prebehla výstavba priemyselných objektov určených na podnikanie. Pozemok je rovinatý, vedie k nemu prístupová asfaltová komunikácia, inžinierske siete sú v dosahu. Rozvod vody je z verejného vodovodu a ide hranicou pozemku. Kanalizácia je vedená pozdĺž prístupovej komunikácie. Rozvod plynu ide naprieč pozemkom. Rozvod elektrickej energie je na pozemku. Deal real estate Vám ponúka možnosť výstavby rodinného domu na kľúč. . Uvedená cena je za m2. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.