Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - stavebný pozemok na Liptove s projektom RD, Dovalovo

Typ
Predaj
Ulica
Dovalovo
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
19.01.2021
Aktualizované
14.04.2021
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok s výmerou 1000 m2 v nádhernom prostredí Liptovskej kotliny. Pozemok s projektom rodinného domu prináša nadštandardné bývanie v srdci prírody, ktoré poskytuje nádherné panoramatické výhľady.

[red]Rozloha[/red] 1000 m2

[red]Charakteristika[/red]
Atraktívny pozemok disponuje právoplatným stavebným povolením, realizačným projektom + projektom interiéru. Mierny svah zabezpečuje krásny výhľad na okolitú prírodu. Na pozemku sa urobili hrubé terénne úpravy a výkopové práce pre základy. Ďalej sú hotové 2 vrty s hĺbkou 90 m , ktoré budú slúžiť na kúrenie ( tepelné čerpadlo: zem - voda) a studňa 35 m ( ktorej voda bude slúžiť na splachovanie).

Projekt rodinného domu bol navrhovaný renomovanou architektonickou kanceláriou.
Ide o 5i RD so 4 spálňami, obývacou časťou s kuchyňou, wellnes (sauna, vírivka), 2 kúpeľne, sklad a garáž pre 2 autá. Dá sa to použiť aj na luxusnú chatu na prenájom, ktoré sú vyhľadávané.

[red]Lokalita[/red]
Malebná dedinka Dovalovo je súčasťou Liptovského Hrádku. Milovníci zimných (lyžovanie, bežkovanie) i letných športov (bicyklovanie) si prídu na svoje. Lyžovačka v Jasnej, na Čertovici, Vyšnej Boci, Donovaloch, Ružomberku, Liptovskej Porúbke či na Štrbskom Plese. Obľúbené sú i termálne kúpaliská, aquaparky (Tatralandia, Thermal park Bešeňová), kúpele (Lúčky, Ľubochňa). Rieka Belá, ktorá preteká cez Dovalovo sa dá využiť na obľúbené splavovanie. Blízkosť Liptovskej Mary určite oceníte nielen pri prechádzkach.
Liptovský región má najväčší počet chránených prírodných oblastí na Slovensku. Väčšina územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Preto patrí medzi vyhľadávané lokality a svojou polohou spĺňa podmienky bývania aj pre náročnejšiu klientelu.

[red]Cena[/red]
139.000 EUR vrátane provízie

TOPPONUKA