Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom s apartmánmi a hospodárstvom na Liptove

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
192 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.10.2022
Aktualizované
14.10.2022
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s hospodárstvom a apartmánmi na pozemku o výmere 2423 m2. Nachádza sa na Liptove, v obci Liptovské Matiašovce.
Na predaj je celý komplex budov a pozemkov s príslušenstvom. Dom je pôvodne postavený v roku 1942, rekonštruovaný v roku 1983 a neskôr v roku 1996, a postupne dopĺňaný o zateplenie, plastové okná.
Areál slúžil na ubytovanie turistov, predovšetkým rodín s deťmi. Za týmto účelom sú vybudované dva apartmány, spoločenská miestnosť s krbom, posedenie vonku aj pod strechou, zakrytý bazén. Všetko to bolo vybudované v časti humna. Ostatné humná sú využívané ako garáž, dielňa, skladové priestory.
Rodinný dom: na prízemí sú 2 spálne, 1 obývacia izba, 2 kuchyne, 2 kúpeľne, chodba. V podkroví je manzardka a otvorené podkrovie. Dom je podpivničený. V suteréne sa nachádza kotolňa, sklad, práčovňa a sauna.
Apartmány: spoločenská miestnosť s krbom, barom, izbou a kúpeľňou, 2 oddelené spálne, kuchyňa a dve kúpeľne s kapacitou spolu 8 osôb (3+3+2).
Výhodou domu je prístup cez voľný pozemok zo zadnej strany, ktorý môže byť využiteľný na stavbu menšej chalupy, drevenice...
Od hlavnej cesty, ktorá je spojovacia komunikácia medzi Liptovom a Poľskom, je prístup k domu cez automaticky odsúvanú bránu s diaľkovým ovládaním.
Zaujímavosťou je aj súkromná "železnička" s elektrickým pohonom, ktorú postavil majiteľ pre detských návštevníkov.

Kúrenie rodinného domu je ústredné napojené na plynový kotol a kotol na tuhé palivo. Plynový kotol je nový (2 roky).
Apartmány nie sú primárne vykurované, pretože boli využívané len v letnej sezóne. Tu sa dá kúrenie riešiť el. kolektormi.

Fotografie napovedia mnoho, ale túto nehnuteľnosť musíte vidieť. A to hlavne vtedy ak túžite buď po veľkom hospodárstve v blízkosti našich liptovských kopcov, alebo máte zámery v individuálnom cestovnom ruchu.
V prípade záujmu o bližšie informácie alebo obhliadku ma kontaktujte telefonicky alebo mailom: Ing. Peter Buocik, 0948145128, peter.buocik@residence-real.sk.