Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 865 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach RSc.
daniel@deltaproperty.sk
+421 944 400 148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na predaj, Liptovská Teplička

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Ulica
Teplická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
01.02.2021
Aktualizované
28.02.2021
Daniel Vlach RSc. Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 944 400 148

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Liptovská Teplička, Teplická ulica.

Drevenica je vedená na liste vlastníctva ako rodinný dom, čo ponúka možnosť financovania cez hypotekárny úver. 

POZEMOK: Dom stojí na pozemku o rozmere 421m2, zastavaná plocha je 55m2. Pozemok je oplotený novým dreveným plotom. Na pozemku je vybudovaná dreváreň na náradie a drevo o rolohe 12m2

LOKALITA: nehnuteľnosť sa nachádza priamo v centre dediny pri konečnej autobusovej zástavke. V blízkosti je obchod s potrevinami, trafika, rozličný tovar a kvetinárstvo. 

DISPOZÍCIA: rodinný dom je postavená na betónovej platni o rozmere 11 m x 5 m. Vstupom do nehnuteľnosti z gánku sa dostanete do kuchyne s pieckou na drevo, kuchynstou linkou, chladničkou,  stolom a stoličkami. Z kuchyne sa sa prechádza do veľkej obývacej izby s prieckou na drevo, malého skladu a kúpelky so samostatným WC. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve izby. V jednej spálni je veľká manželská posteľ a v druhej sú 4 samostatné postele. 

KÚRENIE: elektrický bojler s radiátormi na teplú vodu a so zásobníkom teplej vody na 200 litrov. V obývačke a kuchyni sú dve samostatné piecky na drevo. 

Inžinierske siete: 380V a 220V nová elektrická prípojka, verejný vodovod, kanalizácia, internet.

Nehnuteľnosť je bez tiarch a kúpou voľná. 

Cena 84 990 €

Turisticky významná veľká horská, poľnohospodárska, rázovitá obec (919 m) na hornom toku Čierneho Váhu, na severnom úpätí masívu Kráľovej hole, 33 km na východ od Kráľovej Lehoty, 30 km na juhozápad od Popradu. Najstaršia písomná zmienka je z roku 1634, patrila panstvu Liptovský Hrádok. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.