Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
239 655 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Marián Hlavna
marianhlavna@haloreality.sk
0944 515 056

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, rodinný dom, Liptovská Teplá, Ružomberok

Typ
Predaj
Okres
Ružomberok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
950 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
28.06.2017
Aktualizované
09.10.2017
Mgr. Marián Hlavna HALO Reality
Kontaktovať makléra 0944 515 056

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj trojpodlažný čiastočne rekonštruovaný rodinný dom – historická budova bývalého mlynu, v OV, v Liptovskej Teplej, vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti regiónu Liptov. Zastavaná plocha je 240 m2, obytná plocha na troch podlažiach je 750 m2 s možnosťou dobudovania podkrovia. Dom sa nachádza v centre obce na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 1483 m2. Samotná stavba je z kameňa, kvádri a tehly. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou- novovybudovaná strecha s betonovým vencom, vymenená bola časť okien, bola začatá rekonštrukcia podkrovia - dostavaná časť podkrovia a niektoré vnútorne priečky. Pôvodne bola predstava prebudovať mlyn na penzión. Priestranné podlažia umožňujú v dome vybudovanie väčší počet obytných miestností. Takisto je možné objekt prebudovať napr. na ateliér, kancelárie alebo na inú polyfunkčnú budovu. Súčasťou domu je funkčný komín čo umožňuje vybudovanie krbu. Je čiastočne podpivničený s klenbovou pivnicou o výmere cca 40 m2. Nehnuteľnosť je pripojená na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrickú sieť a plyn. Liptovská Teplá je ľahko dostupná obec všetkými druhmi dopravy, má rýchle pripojenie k diaľnici D1 v úseku Ružomberok - Liptovský Mikuláš. Nachádza sa 2 km od aquaparku Bešeňová, 5 km od kúpeľov Lúčky, 8 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a aquaparku Tatralandia a 28 minút od lyžiarskeho strediska Jasná.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 515 056 alebo na marianhlavna@haloreality.sk. ID ponuky: RK-37725

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonalujeme / zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2500 aktuálnych ponúk.