Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívny rezort Rybárska osada pri L.Mare na predaj

Typ
Predaj
Ulica
276
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
10500 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
20.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 0,00 €
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na predaj rekreačný rezort Rybárska osada. Jedná sa o komplex budov a pozemku s rozlohou 10 519m2 v krásnom prostredí na brehu Liptovskej Mary, s úžasnými výhľadmi na hrebene Nízkych či Západných Tatier. Od Liptovského Mikuláša je vzdialený len 5 km, Aquapark Tatralandia je vo vzdialenosti 3 km, vďaka svojej polohe je blízko naozaj všade - či na lyžovačku v Jasnej alebo na túry po okolitých dolinách a kopcoch.
Nachádza sa tu 5 samostatných chatiek , vhodných na prenájom a k nim patriaci hospodársky objekt. Každá chata má svoj vlastný elektromer, každý objekt je zapojený na centrálny EZS. Súčasťou ich predaja je samozrejme aj kompletné vnútorné vybavenie.
Ďalej sa tu nachádza hlavná chata s reštauračnou časťou, barom, kuchynkou, vonkajšou prekrytou terasou, kapacita je 32 osôb. V tejto hlavnej budove sú 3 izby, každá s vlastnou sprchou a wc a jedna kancelária. Celý objekt má vlastný zdroj vody s úpravňou tvrdosti vody a antibakteriálnou úpravou uv – žiarením, takisto má vlastnú ČOV a trafostanicu.
Príjazdová cesta z hlavnej komunikácie k Rybárskej osade je vo vlastníctve , prístup k vodnej nádrži Liptovská Mara je zabezpečený prechodom cez súkromný les, riadnym vecným bremenom v prospech Rybárskej osady. Na brehu priehrady je postavených 5 bezzákladových prístreškov pre rybárov, pod ktorými je prenajatý pozemok za ročný poplatok 180,- Euro. Na brehu Mary je oficiálne zaevidovaný prístav Yacht clubu Ružomberok a Rybárskej osady, je tu mólo s príslušnými povoleniami, kamerovým systémom a osvetlením. V prístave pod Rybárskou osadou je vybudovaná aj panelovú cesta na spúšťanie a vyťahovanie člnov , dlhá 60m. Súčasťou predaja je aj 5 rybárskych pramíc v dĺžke 6m s 5 člnov s 5Hp motormi, ktoré slúžia na spoplatnený prenájom ubytovaným hosťom.
Náklady na elektrickú energiu sú vo výške 700Euro/mesiac, palivové drevo do krbov je v hodnote cca 1.200Euro/ročne. Zariadenie má dvoch riadnych zamestnancov a dve chyžné na dohodu.
Pri súčasnej legislatíve je na nezastavanej časti pozemku možné postaviť ešte ďalších cca 5 chát.
Majiteľom objektu spoločnosť sro, je tu možnosť odpočtu DPH.
V prípade Vášho záujmu o obhliadku celého objektu kontaktujte prosím makléra Vladimír Pavlík 0905 555 171.