Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 849 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Liptovská Mara, rekreačné pozemky

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
7000 m2
Pridané
12.12.2017
Aktualizované
30.01.2019
Cena 40,00 €/m2
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere vyše 7000m2. Pozemok sa nachádza v katastrálnom území obce Liptovská Sielnica, neďaleko Liptovského Mikuláša. Pozemok je umiestnený len niekoľko metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara, preto tento pozemok má strategický aj investičný význam, nakoľko predmetné parcely sú v územnom pláne obce Liptovská Sielnica na rekreačnú výstavbu, lesné hospodárstvo, chatové bývanie, občianska vybavenosť. K pozemku vedie prístupová cesta, cesta od účelovej komunikácie o šírke cca 6,5m a má rozlohu 1886m2. Na prístupovú cestu je stanovená samozrejme iná cena.  Účelová komunikácia je asfaltová. Pozemok je od hranice pozemku k nádrži Liptovskej Mary len niekoľko metrov, čo predstavuje možnosť lukratívnej výstavby chatovej oblasti s dosahom na pobrežie Liptovskej Mary a to priamy prístup do vody napríklad pre lode. Pozemok je rovinatý, s priamym výhľadom na Liptovskú Maru. K pozemku vedie prístupová cesta, ktorá je v úplnom vlastníctve terajšieho majiteľa pozemku. Pozemok má tvar obdĺžnika, s rozmermi 130m x 61m. Čo sa týka IS, SSE  zaviazali, že dotiahnu elektrickú energiu  na pozemok zadarmo po predložení projektu na daný pozemok ak na tomto bude  aspoň 5 objektov so samostatným odberným miestom. V tejto lokalite je podzemnej vody dostatok, zásobovanie vodou sa rieši momentálne studňami. Cena je za m2 a kto sa len trošku zaujíma o ceny pozemkov okolo Liptovskej Mary určených na výstavbu, musí uznať, že cena je nastavená pre developerov, s možnosťou realizácie podľa vlastného uváženia. Pozemok sa predáva v celku. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.