Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 930 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | lukratívny pozemok 1584 m2 v Slnečnom údolí, Limbach

  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Limbach
Ulica
Sadová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
11.11.2022
Aktualizované
27.11.2023
Cena 185,00 €/m2
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj investičný pozemok vo vyhľadávanej časti Limbachu (Slnečné údolie) obklopeného prírodou.

POPIS
Výmera pozemku je 1584 m2. Pozemok má obdĺžnikový tvar, nachádza sa vo svahu. Inžinierske siete (elektrina, kanalizácia) sú na hranici pozemku.
V prípade záujmu možnosť dokúpenia aj susedného pozemku 1680 m2.

LOKALITA
Pozemok je situovaný v krásnom prostredí Limbachu, ktorá patrí nepochybne k vyhľadávaným miestam pre život. Určite oceníte bezprostrednú blízkosť prírody (Chránená krajinná oblasť Malé Karpaty), ale i vzdialenosť od mesta (Pezinok 5 km, Bratislava 22 km).


TOPPONUKA