Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 575 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. František Nagy
nagy@loftreal.sk
0903 715 585

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj exk. slávny HOTEL LIMBACH

  • Hotely, penzióny a reštaurácie, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 1
  • Hotely, penzióny a reštaurácie, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 2
  • Hotely, penzióny a reštaurácie, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 0
  • Hotely, penzióny a reštaurácie, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 1
  • Hotely, penzióny a reštaurácie, Predaj, Pezinok, Limbach | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Limbach
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
1790 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
12.02.2019
Aktualizované
15.02.2019
Cena 1,00 €
JUDr. František Nagy LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 715 585

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj Hotel / penzión / Limbach.

Roky 1939-1945 ostáva Limbach typickou vinohradníckou obcou. Karpatskí Nemci založili vinohradnícke družstvo – Deutsche Weinzergenossenschaft Limbach. Dostávajú nenávratne 2,5 milióna korún z Nemecka na rozvoj. Búra sa Draxlerov mlyn – ne jeho mieste stavajú rozsiahle pivnice, lisovňu, vináreň a spoločenskú sálu. Tak začala história dnešmej budovy Hotela Limbach a Limbašského vinohradníckeho družstva.

Hotel nájdete v malebnej obci Limbach, hneď pri Pezinku pod pohorim Malé Karpaty, iba 13 km od Bratislavy. Obec Limbach leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava. V súčasnosti obec eviduje 2092 obyvateľov prihlásených k  trvalému pobytu . Prednosti obce Limbach sú hlavne v jeho polohe – obec nachádzajúca sa na úpätí Malých Karpát , neprepojená  štátnou cestou na Záhorie, predurčená na rekreáciu a  šport. Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. Historickou zaujímavosťou sú rímskokatolický a evanjelický kostol. V obci je základná škola, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica,pošta a športový areál s futbalovým ihriskom, plaváreň. V okolí obce Limbach je možnosť výletov  po vyznačených  turistických trasách a hlavne cyklotrasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch  a Medvedie údolie (Limbašská dolina).V obci sa nachádzajú potraviny, čerpacia stanica,  vinárstva.Obec je známa predovšetkým svojou produkciou vína. V katastrálnom území obce ležia aj dve chránené územia* súčasti CHKO Malé Karpaty- prírodná rezervácia Nad Šenkárkou so vzácnymi rašeliniskovými druhmi rastlín a prírodná pamiatka Limbašská vyvieračka.

Hotel je vhodným miestom pre organizovanie spoločenských podujatí a firemných školení.

Ubytovanie poskytuje v 20 izbách. Každá izba je vybavená vlastnou kúpelňou so sprchou a WC.  Jedno až trojlôžkové izby, celkovo 50 lôžok.

Všetky inžinierske siete, vykurovanie tepelným čerpadlom

Rekonštrukcia 1993-1998

Budova na obecnom pozemku s možnosťou odkúpenia.

Plocha: úžitková 1790m2.

Stav objektu: pôvodný stav. Nutná rekonštrukcia, žiadne statické poruchy, v súčasnosti uzavreté.

Cena dohodou.