Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 167 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Minárik
peter.minarik@spfinance.sk
0949 280 510

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RD s historickou chalupou s úžasným výhľadom na Lietavský hrad

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
66 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.06.2019
Aktualizované
18.06.2019
Peter Minárik JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0949 280 510

Popis nehnutelnosti

Rodinný dom a historická chalupa s úžasným výhľadom na Lietavský hrad. Stoja na spoločnom pozemku v obci Lietavská Svinná o rozlohe 637 m2. V okolí obce sa nachádzajú Strážovské vrchy, Súľovské skaly a Slnečné skaly. Lokalita ponúka tiché prírodné prostredie vhodné na pohodlné bývanie. Prístup je možný dvoma asfaltovými obecnými komunikáciami, garáž je na pozemku. Pri rodinnom dome je vybudované jazierko s vodným zdrojom využívané na chov rýb. V dome sú 2 izby, obývačka spojená s kuchyňou, komora, kúpeľňa s WC a chodba so zádverím. Stavba má podkrovie pripravené na vytvorenie plnohodnotnej podkrovnej obytnej jednotky, čím sa zdvojnásobí úžitková plocha. Tá je 66 m2, zastavaná 81 m2. Kúrenie a ohrev vody je riešený kachľami na drevo spolu s plynovým vykurovaním. Kúpeľňa je voči plánom mierne dispozične zmenená.

Chalupu na pozemku je po renovácii možné využívať aj na bývanie/ubytovanie turistov/prenájom. Momentálne slúži ako sklad. Pozostáva z 3 miestností a kuchyne. Je rozšírená o drevený altánok s luxusným grilom/údiarňou. Zastavaná plocha je 66 m2.

Toto príjemné bývanie a jedinečný výhľad môžete mať za cenu 169 000 €.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1753
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Peter Minarik.
Kontakt: 0949 280 510 alebo 0917 416 820