Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ZNÍŽENÁ CENA!! 3- IZBOVÝ PEKNÝ BYT - CENTRUM,KOMPLET REKONŠTRUKCIA.

Levice, Okružná Arrow

3- izbový byt v pôvodnom stave s balkónom.

Levice, Dopravná Arrow

3-izbový byt pôvodný stav na Pereckej ul.s loggiou.

Levice, Perecká Arrow

ZNÍŽENÁ CENA.Veľký,3- izbový byt s balkónom, 76 m2.

Levice Arrow

DOHODA ISTÁ! 3- izbový ,moderne zrekonštruovaný byt s balkónom.Vinohrady.

Levice, Hlboká Arrow

Predaj 3-izbový byt Želiezovce

Želiezovce, Želiezovce Arrow

3 izbový byt na predaj Želiezovce

Želiezovce, Želiezovce Arrow