Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

3- izbový krásny byt po kompletnej rekonštrukcii.

Levice, Kpt. J. Nálepku Arrow

3 -izbový veľmi pekný byt ,kompletne zrekonštruovaný s balkónom.

Levice, Textilná Arrow

3-izbový byt po rekonštrukcii na Pereckej ul.s loggiou.

Levice, Perecká Arrow

Luxusný veľký 84 m2, 3 izbový byt.

Levice Arrow

3 - izbový luxusný moderne zariadený byt v Leviciach.

Levice Arrow

3- izbový ,moderne zrekonštruovaný byt s balkónom.Vinohrady.

Levice, Hlboká Arrow

3 izbový byt po rekonštrukcii Želiezovce

Želiezovce Arrow