Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Luxusný veľký 3 -izb. byt s klimatizáciou v blízkosti centra.

Levice Arrow

Pekný 3-izbový byt v centre s balkónom.

Levice Arrow

Na predaj 3-izbový byt ,78 m2 + loggia V.Rybníky.

Levice Arrow

Predám 3 -izbový byt na Rybníkoch.

Levice Arrow

Predáme kompletne prerobený 3-izbový byt na Rybníkoch 3.

Levice Arrow

Luxusný veľký 84 m2, 3 izbový byt.

Levice Arrow

ZNÍŽENÁ CENA! predaj 3 izbový byt Želiezovce

Želiezovce, SNP Arrow

Predaj 3 izbového bytu po rekonštrukcii v Zlatých Moravciach

Zlaté Moravce Arrow