Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 482 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Mária Bencsíková
bencsikova@vasereality.sk
0907 173 204

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny 3 - izbový byt po rekonštrukcii s balkónom.

Typ
Predaj
Mesto
Levice
Mestská časť
Rybníky III
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
28.09.2019
Aktualizované
14.11.2019
Mgr.Mária Bencsíková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0907 173 204

Popis nehnutelnosti

177748 - Ponúkame Vám na predaj  veľký,slnečný, pekne  zrekonštruovaný, trojizbový byt s rozlohou 77 m2, s balkónom. V celom byte sú plávajúce podlahy,v chodbe je dlažba na ktorej je položený linoleum, nové zárubne a interiérové dvere,plastové okná,stierky v celom byte,vkusné maľovky,v kúpeľni a WC dlažba a obklad.Do bytu je zavedená káblová TV,  internet. Byt pozostáva s predsiene,kumbálu,chodby,kuchyne,murovanej kúpeľne,WC, troch izieb.V jednej z izieb je roldoor skriňa,v druhej samostatná veľká skriňa ktorá zostáva v byte. K bytu prislúcha aj latková pivnica.Bytový dom je zateplený,má nové výťahy,vchodové dvere,monitorovací kamerový systém,elektronický vrátnik. V okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť:školy,škôlky,obchody,pošta,MHD.Byt je veľmi pekný,čistý,vhodný k okamžitému nasťahovaniu bez ďalších investícií.Byt je možné kúpiť aj na HÚ s ktorým Vám radi pomôžeme pri jeho vybavovaní.


ROZHODNE ODPORÚČAM!Cena: 79 000 € 

Viac informácii Vám radi poskytneme 7 dní v týždni na tel. č. 0907 173 204 

V cene nehnuteľnosti je:

- poradenstvo / vybavenie financovania
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.i kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.
Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky