Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Baďová
badova@diamondreality.sk
0908 545 587

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový byt Levice

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Predaj
Mesto
Levice
Mestská časť
Rybníky II
Ulica
Dopravná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
16.11.2022
Aktualizované
16.11.2022
Cena 89 000,00 €
Viera Baďová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 545 587

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj prerobený 3-izbový byt v Leviciach o rozmere 68,05m2.Byt prešiel rekonštrukciou-stierky,plávajúca podlaha,dlažba,plastové okná.Z chodby sa dostaneme do kúpeľne(rohová vaňa,Wc,pračka)a do kuchyne.Z kuchyne sa dostaneme do detskej izby a do obývačky a spálne v ktorej sa nachádza sen každej ženy a tým je murovaný šatník.2loggie,opticky internet. Všetko je v blízkosti,ako obchody,škola,škôlka,MHD. Pomôžeme vám aj s financovaním ak sa rozhodnete splniť si sen o vlastnom bývaní????.Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0908545587