Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Tehlový 3 - izbový byt s balkónom,čiast.rekonštrukcia.

Levice Arrow

DOHODA NA CENE! 3 - IZBOVÝ,TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM,KOMPL.REKON.- LEVICE

Levice Arrow

3- izbový byt v centre, po kompletnej rekonštrukcii.

Levice, Ľ. Štúra Arrow

SUPER CENA.3- izbový byt ,čiastočná rekonštrukcia + balkónom.

Levice Arrow

TOP LOKALITA - 3 IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI - CENTRUM

Levice, M.R.Štefánika Arrow

*REZERVOVANÉ*Krásny 3 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom.

Levice, Konopná Arrow