Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 980 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Mária Bencsíková
bencsikova@vasereality.sk
0907 173 204

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám RD po kompletnej rekonštrukcii časť-Cigánka Levice.

Typ
Predaj
Mesto
Levice
Mestská časť
Cigánka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
102 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.10.2017
Aktualizované
16.01.2018
Mgr. Mária Bencsíková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0907 173 204

Popis nehnutelnosti

175133 - Ponúkame Vám na predaj poschodový dom v lukratívnej časti mesta - Cigánka. Vstup do domu tvorí vstupná hala ,kúpelňa s kotolňou, WC ,špajza, kuchyňa prepojená s izbou s ktorej je vstup na terasu a do  záhrady. Na poschodí sú tri izby,kúpelňa s WC ,z jednej izby je balkón. V celom dome sú plastové okná,plávačky, stierky, dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. K domu patrí aj garáž ,plus dve parkovacie miesta pred domom. Pozemok je rovinatý,upravený  s krásnou zeleňou. Lokalita je tichá, výborný susedia, pekné prostredie. Dom je vhodný k okamžitému nasťahovaniu. Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou HÚ  s ktorým Vám radi bezplatne pomôžeme v rámci našich služieb. V prípade záujmu ma kontaktujte.

Cena :99 900,- € možná dohoda. 

Viac informácií Vám poskytnem na tel.č. 0907 173 204 alebo emailovej adrese bencsikova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky