Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Andrea Plavčanová
plavcanova@karinpartners.sk
0915 088 138

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bývajte prví! - Ubytovacie zariadenie na prenájom v Leviciach

Typ
Prenájom
Mesto
Levice
Ulica
F. Hečku
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.08.2021
Aktualizované
26.04.2022
Cena 2 690,00 €/mes.
Bc. Andrea Plavčanová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 088 138

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na prenájom ubytovacie zariadenie po kompletnej rekonštrukcii na ul. F. Hečku v Leviciach s nadštandardným ubytovaním. Zariadenie disponuje kapacitou až 20 lôžok a pozostáva zo štyroch izieb, dvoch kúpeľní, jednej spoločenskej miestnosti s kuchyňou s prístupom na terasu. Terasa je vybavená zastrešenou verandou s posedením. Vybavenie zariadenia – TV, pračka, kamerový systém. Penzión je vhodný ako ubytovanie pre firmy alebo na prevádzku ubytovne. Cena za prenájom od 2 690 €/mesiac na dlhodobo. 
Nájomcovi ponúkame predkupné právo a predaj na splátky.
Ubytovňa ponúka možnosť parkovacích miest na prenájom : • 4 garáže – 1 garáž/ 45 € mesačne • 3 parkovacie miesta – 1 park. miesto /20 € mesačne Vybavenie zariadenia – TV, pračka, kamerový systém.
Ak vás moja ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať:
plavcanova@karinpartners.sk
0915 088 138