Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
259 006 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Mária Bencsíková
bencsikova@vasereality.sk
0907 173 204

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predáme pekný poschodový rodinný dom v mestskej časti Cigánka.

Typ
Predaj
Mesto
Levice
Mestská časť
Cigánka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.10.2017
Aktualizované
23.04.2018
Mgr. Mária Bencsíková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0907 173 204

Popis nehnutelnosti

175154 - Predáme poschodový rodinný dom v Leviciach časť- Cigánka s výmerou pozemku 597 m2. Nachádza sa v lukratívnej časti mesta -Cigánka v tichej ulici. Dom pozostáva s dvoch podlaží - s dvomi samostanými bytovými jednotkami. Prešiel kompletnou rekonštrukciou , plastové okná, bezpečnostné dvere, dlažby, plávajúce podlahy, zrekonštruované drevené parkety, nové interiérové dvere. Prízemie - vstupná chodba, kuchyňa so špajzou, kúpelňa so sprchovým kútom,WC, 4-izby. Poschodie - vstupná chodba, kuchyňa so špajzou , kúpelňa s rohovou vaňou, WC, 3-izby, veľký balkón. Suterén domu sa využíva ako skladový priestor, práčovňa s novo vybudovanou kúpelňou a WC, kuchynská linka využívaná ako letná kuchyňa. Celý suterén je vhodný na vybudovanie ďalšej bytovej jednotky alebo na podnikanie. K domu patrí pekná záhrada s jazierkom ,okrasnými drevinami a záhradkou na pestovanie zeleniny. K domu sú zavedené všetky IS- plyn, elektrika, mestská voda, kanalizácia. Kúrenie v dome je ústredné plynom - radiátory. Dom je vhodný k okamžitému nasťahovaniu bez ďalšej investície. Pri vážnom záujme je dohoda na cene možná. Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme .

Vzhľadom k veľkosti domu, pekne upravenému dvoru a záhrade, vrelo odporúčam.SUPER PONUKA!

Cena: 169 000 €

Viac informácií Vám poskytnem na tel.č. 0907 173 204 alebo emailovej adrese bencsikova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky