Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Rampáčková
maklersenica@karinpartners.sk
0905 988 127

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Starší domček so slnečným pozemkom v Letniči, okr. Skalica

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Letničie
Ulica
xxx
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
23.05.2018
Cena 0,00 €
Silvia Rampáčková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 988 127

Popis nehnutelnosti

Karin & Partners Vám ponúka na predaj starší  3- izbový vidiecky domček na Záhorí, v malebnej dedinke Letničie, okr. Skalica. Celková výmera pozemku je 1011 m2, šírka 10 m, dľžka 101 m. Dom je z pálenej tehly, obitý do základov a pripravený na rekonštrukciu. Každá miestnosť má pôvodné drevené trámy. V roku 2002 bola vymenená strecha, inak pôvodný stav. Za rodinným domom sa nachádza chata, v ktorej je zavedená elektrina, voda je čerpaná z vlastnej studne. V spodnej časti chaty je vybudovaný sprchový kút a odpad, suché WC sa nachádza vo dvore. Plynová prípojka je pri pozemku.

K domu patrí udržiavaný, slnečný, mierne svahovitý pozemok, ktorý je zatrávnený a sú na ňom vysadené ovocné stromy/ slivky, marhuľa. Pozemok ponúka svojim majiteľom súkromie, nakoľko je celý oplotený, s dobrými susedmi. Parkovanie je možné vo dvore, alebo pred domom.

Obec Letničie sa nachádza v skalickom okrese 75 km od Bratislavy, 17 km od Senice a Skalice.

Pekná príroda, kľudné a tiché prostredie, oddych od veľkomesta, možnosť vychádzok, cyklotúr a hubárčenia... to sú možnosti, ktoré Vám táto nehnuteľnosť ponúka.

Cena: DOHODOU

Kontakt a viac info o nehnuteľnosti:

Silvia 0905 988 127/ maklersenica@karinpartners.sk

Zuzana 0902 566 396/ maklerskalica@karinpartners.sk