Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok vhodný na vybudovanie vlastnej farmy, Lentvora, okr. Lučenec

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Lentvora
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
28.09.2021
Aktualizované
28.09.2021
Cena 2,00 €/m2
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o., exkluzívne ponúka slnečný, jemne svahovitý, juhozápadne orientovaný pozemok o rozlohe 27000 m2 v obci Lentvora okres Lučenec. Šírka pozemku je 78 m (65 m) a dĺžka pozemku je 377 m. Pozemok je vhodný na vybudovanie vlastného hospodárstva. Časť pozemku je vyňatá z poľnohospodárskeho pôdneho fondu na účely výstavby pasívneho drevodomu. K dispozícii je aj písomný súhlas obedného zastupiteľstva s výstavbou a súhlasy vlastníkov okolitých pozemkov s výstavbou. Inžinierske siete: elektrika - stĺp na pozemku (pri hranici) - zmluva na pripojenie elektriky je už podpísaná, voda - verejná na pozemku, prístup po asfaltovej a následne po spevnenej komunikácii. V cene pozemku je aj kompletná projektová dokumentácia. Prípadná dohoda pri cene možná.
Obec Lentvora sa vyznačuje čistou prírodou, bez poľnohospodárskej alebo inej výroby. Poskytuje možnosti aktívneho aj pasívneho oddychu: turistika, hubárčenie, ... Vzdialenosť do okresných miest: Lučenec 27 km, Detva 24 km, krajské mesto Banská Bystrica 63 km.