Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 397 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lehnice/Zrekonštruovaný rodinný dom na predaj

Typ
Predaj
Ulica
Malý Lég
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
21.01.2020
Aktualizované
17.02.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Lehnice. Rodinný dom sa nachádza v pešej dostupnosti do centra. Dispozícia RD – vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, spálňa, kuchyňa spojená s jedálňou, obývacia izba. Dom má pripravenú základovú dosku na prístavbu ďalšej izby. V obývacej izbe je možné vybudovať krb. Rodinný dom je napojený na všetky IS, vrátane kanalizácie Dom má novú strechu (vrátane trámov), kompletne novú elektroinštaláciu, nové vodovodné potrubie, plastové okná, zateplený. Na pozemku sú 2 studne. rozloha pozemku je 800 m2 + 353 m2 v užívaní (s možnosťou odkúpenia od obce za symbolickú cenu) nízke režijné náklady na bývanie dom je bez ťarchy s možnosťou okamžitého nasťahovania v prípade potreby vybavíme výhodné financovanie cez hypotekárny úver bližšie info na obhliadke alebo na tel. čísle : 0908 153 937 cena zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane poplatkov na katastri PLÁNUJETE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ? KONTAKTUJTE NÁS SLEDUJTE NÁS AJ NA iNSTAGRAME A FACEBOOKU