Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 822 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Malý Lég/Lehnice, 4 izbový bungalov, pozemok 560 m

Typ
Predaj
Mesto
Lehnice
Ulica
Malý Lég
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
122 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.12.2019
Aktualizované
24.02.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu v dvojdome so samostaným pozemkom a vstupom. obec Lehnice/Malý Lég dom je umiestnený priamo v obci, neďaleko ZŠ a MŠ pozemok 560 m2 zastavaná plocha 107 m2 + terasa 15 m2 Dispozícia: vstupná chodba, dve oddelené izby s výhľadom do ulice, samostaná toaleta, kúpľňa s vaňou a sprchou, odkladací podkrovný priestor, izba č.3, obývacia izba spojená s kuchyňou, terasa. Materiál : Brusená pezinská tehla 300 mm. Väzníkový krov Škridla Bramac alebo Creaton. Omietky śtukové. Kúrenie podlahové elektrické Fénix s ovládaním v každej izbe. Zateplenie polystyrén 12 cm a farba Baumit Interiérový biely náter Okná s trojsklom Vypínače a zásuvky Legrand Valena Bojler elektrický Poter Dlažba, parkety, stierky Interiérové dvere WC, vaňa, sprchový kút Vonkajšie státie auta Elektrická brána s bránkou cena : 139 000 eur /v cene je už zahrnutý realitný aj právny servis, vybavenie hypotekárneho úveru v obci sa nachádza škola, škôlka, banka, potraviny, pošta, autobusová zastávka/BA a DS, neďaleko vlaková zastávka, stavebniny. Kontaktujte nás ak Vás ponuka zaujala. Zabezpečujeme kompletný realitný aj právny servis, hypotekárne poradenstvo, znalca. Viac info na tel. č. 0908 153 937 alebo emailom : info@realityusmev.sk