Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 521 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lehnice/Na predaj starší 3 izbový rodinný dom

Typ
Predaj
Mesto
Lehnice
Ulica
Veľký Lég
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
115 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
03.09.2019
Aktualizované
21.02.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj starší 3 izbový rodinný dom v obci Lehnice. Dom sa nachádza v pešej dostupnosti od centra a kompletnej občianskej vybavenosti obce. rozloha pozemku 807 m2 úžitková plocha domu 115 m2 vedľa domu sa nachádza murovaná garáž s letnou kuchyňou dom má vlastnú vodu IS – voda, plyn, elektrina dom nie je napojený na kanalizáciu, prípojka je veďľa domu tehlový RD zo začiatku 6O“ rokov v pôvodnom stave drevené okná vonkajšie rolety Dispozícia – vstupná chodba, dve samostané izby, kuchynská časť/využívaná ako obývačka – pôvodne kuchyňa, kúpeľňa, izba, súčasťou domu je prístavba – hospodárska budova v ktorej je bojler a kotol, vstup na povalu. Samostane stojacá garáž, ktorej súčasťou je letná kuchyňa s izbou/plynové kúrenie. v prednej časti pozemku je zeleň v zadnej časti priestor na záhradu dom je bez ťarchy a kúpou voľný škola, škôlka (so slovenským jazykom) v pešej dostupnosti v obci : pošta, banka, potraviny, autobusová zastávka (Ds,Ba) vlaková stanica Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte ma ohľadom obhliadky. Hypotekárny úver vybavíme za Vás. Cena zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom domu vrátane provízie. viac info: Tóth 0908 153 937