Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 885 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ivan Kormúth maklér
Ivan Kormúth
kormuth@promreal.sk
0910794793

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny slnečný pozemok na výstavbu RD v obci Lehnice

Typ
Predaj
Mesto
Lehnice
Ulica
Masníkovo
Typ nehnuteľnosti
Developerské projekty
Celková plocha
2036 m2
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
18.02.2021
Ivan Kormúth Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne na predaj krásny, rovinatý slnečný pozemok o výmere 2036 m2 v obci Lehnice - Masníkovo. K pozemku vedie asfaltová cesta s verejným osvetlením a veľkou výhodou je oplotenie z dvoch strán pričom na ľavej strane sa nachádza rodinný dom a za pozemkom sú záhrady. Nakoľko je pozemok situovaný na okraji zastavaného územia obce, žiadny ďalší sused Vám už v budúcnosti nepribudne.

K pozemku bola v minulosti vydaná územno - plánovacia informácia obce, že ide o obytné územie so zástavbou rodinných domov, pričom po predložení projektu obec pripustí výstavbu rodinného domu alebo na veľkosť pozemku viac rodinných domov, čím je tento pozemok vhodný aj na menší developerský projekt. Svojou variabilitou, polohou a súkromím je pozemok možné využiť viacerými spôsobmi.

V blízkosti obce sa nachádza rýchlostná cesta R7 s napojením na diaľničný obchvat D4, čo umožňuje výrazne rýchlejšiu a bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta.