Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 390 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba - 4 izbový byt, Lednické Rovne, 81,5 m2

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Ulica
Majerská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
111 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.09.2020
Aktualizované
19.10.2020
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj 4 - izbový, EXKLUZÍVNY, mezonetový byt v novostavbe v Lednických Rovniach, 10 minút od Púchova. Prízemie bytu je tvorené dennou miestnosťou, obývačkou spojenou s jedálenským priestorom, kuchyňou a WC s kúpeľňou. Poschodie bytu je dostupné "holandským"  dreveným schodiskom, ktorým sa dostanete  na poschodie  a  do samostatných izieb. Nadštandardným vybavením tohto bytu sú 3 kúpeľne s WC na poschodí, z toho jedna "rodičovská" s priamym vstupom zo spálne. Výhľad je zabezpečený francúzskymi balkónmi a plastovými oknami. Byt je vykurovaný z priľahlej kotolne, čím sú dosiahnuté minimálne prevádzkové náklady. Nachádza sa v centre mesta, kde sú v dostupnosti len pár minút od bytu potraviny, zdravotného  stredisko, zubár, škola, pošta autobusové zástavky. V byte je kompletná pred príprava na klimatizáciu. Byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami. Veľkou výhodou je parkovanie pred budovou. V prípade záujmu možnosť dokončenia bytu do finálneho stavu podľa požiadaviek zákazníka (t.z. výber druhu a farieb podláh, interiérových dverí, kuchynskej linky, návrh a dizajn kúpeľne podľa vlastného výberu.) Bytovú jednotku  je možné kúpiť a užívať aj na podnikateľské alebo komerčné účely (kaderníctvo, kozmetika, ambulancia lekára a iné).
Bytový dom je novo skolaudovaný.

Ďalšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0904 808 521, alebo mailom: fursten@vasereality.sk