Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 626 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Velký slnečný 1 izbový byt v obci Lednické Rovné

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Ulica
Medňanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
21.12.2020
Aktualizované
25.02.2021
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1 izbový byt so samostatnou veľkou  kuchyňou, v obci  Lednické Rovne, ulica Medňanská. Byt je prízemný so samostatným vchodom,  byt je po rekonštrukcii . Úžitková  plocha bytu  54 m2, šopka  murovaná 2 m2 a vonku pri bytovke . V tomto byte máte pocit bývania ako v rodinnom dome nakoľko sa jedná o malú bytovku s malým počtom bytov a keďže sa jedná prízemný byt máte možnosť  posedenia v predzáhradke. Byt prešiel rekonštrukciou. Boli vymenené , rozvody elektriny,  izolované podlahy a beton. Byt disponuje samostatným plynovým kúrením s ohrevom vody, v kúpeľni je vaňa okienko do dvotra na presvetlenie a vetranie.V kuchyni je vstup do veľkej špajze s oknom 4m2. Byt je slnečný a tichý. V okolí sa nachádza občianska vybavenosť, obchodný dom,dom služieb, dom kultúry. Autobusové zastávky, dobrá dostupnosť do mesta Púchov, 8 km. Kontakt: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky