Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 346 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Lednických Rovniach, pozemok 1066 m2

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Ulica
Rovňanská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
1066 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
16.09.2020
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj starší  rodinný dom v obci  Lednické Rovne. Dom je v väčšinou v pôvodnom stave, okrem kúpeľne, ktorá bola v minulosti rekonštruovaná.

Dispozične stavba pozostáva z veľkej kuchyne a 2 izieb,  chodby, kúpeľne, vstupnej verandy a veľkej špajzy ktorá by mohla byť v budúcnosti ako detská izba. Na pozemku sa nachádza garáž, letná kuchyňa, hospodárska miestnosť.v dome sa kúri elektrickými radiátormi a prúd sa delí na nočný a denný,na pozemku je aj plynová prípojka ale nevyužíva sa.  Dom je vhodný na rekonštrukciu pri ktorej podľa požiadaviek nového vlastníka môže byť urobené obytné podkrovie, prípadne ďaľšie zväčšenie obytnej plochy prístavbou, kde to veľkosť pozemku umožňuje. Príjemné prostredie na okraji obce, dostupná kompletná občianska vybavenosť. Obhliadku tejto nehnuteľnosti si môžete dohodnúť telefonicky: 0904 808 521 alebo mailom: fursten@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. 

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky