Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový rodinný dom v obci LEDNICKÉ ROVNE-REZERVOVANE

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mestská časť
Horenická Hôrka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
156 m2
Celková plocha
156 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.10.2021
Aktualizované
21.01.2022
Cena 152 900,00 €
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  4 izbový rodinný dom   v obci Lednické Rovné .Dom stojí pri hlavnej ceste smere  na Púchov  neďaleko centra. Jedná  sa o stavbu zo 70 rokov .

Pozemok rozloha: 569 m2
Úžitková plocha: 156m2

Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi pohodlie okamžitého bývania.

Prízemie domu:  vstup s chodbou , zádverie  , hala,  priestranná obývačka,  kuchyňa , kúpeľňa s vaňou a extra  toaletou, spálňa,  , detská izba, samostatný vchod na podkrovie kde je momentálne jedna manzardka, a môže byť vybudovaná  ďalšia bytová jednotka

Podkrovie domu: schodisko ,manzardka.

K domu patria aj   hospodárske budovy-letná kuchyňa ,s vlastnou studňou a so záhradným krbom.
Vodné zdroje: obecný vodovod, vlastná studňa, kanalizácia, záhradka
Kúrenie: plynové


Bývanie pre rodinu s deťmi, poprípade sa dom dá prerobiť na firmu , kancelárske priestory a sklad. Obec Lednické Rovné  je vyhľadávaná pre svoj charakter spádovej obce, v blízkosti okresného mesta Púchov ,ktoré je vzdialené 6km.V obci je  všetka  občianska vybavenosť,  všeobecný lekár, pediater, dentista, lekáreň, základná škola, škôlka, kultúrny dom, reštaurácie, Tesko, kaviareň atď

Kúpou uvedených nehnuteľností môžete vyriešiť svoje potreby viacgeneračného bývania.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky: 179574

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.