Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 729 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľnú chalupu v obci Lazy pod Makytou

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mestská časť
Dubková
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
18.09.2020
Aktualizované
25.02.2021
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj zariadenú celoročne obývateľnú  chalupu v obci  Lazy pod Makytou  na samote pod lesom, susediacou s jedným susedom. Obec je vyhľadávaná pre  turistiku a zimné športy nakoľko sa nachádza 8 km od  lyžiarskeho centra  SKI Čertov (5 vlekov, 7 zjazdoviek), 4 km  Kohútka na Moravskej strane. V obci sa nachádza aj škola v prírode, základná škola, škôlka, občianská vybavenosť.Okolie poskytuje bohaté možnosti na romantické prechádzky, turistiku, cykloturistiku a hubárčenie, ideálne pre milovníkov prírody, lyžovania, bežkovania - v blízkosti 13 km SKI Čertov, kde je 5 vlekov, 7 zjazdoviek. Ďalšie 4 km smerom k českým hraniciam sa nachádza lyžiarske stredisko Kohútka, kde je 7 vlekov a 10 zjazdoviek. Ďalšie možnosti na relax a oddych sú bazén v hoteli Čertov a František - 500m a tiež letné prírodné kúpalisko Karolínka do 20 km od nehnuteľnosti.

Chalupa je plne zariadená a funkčná, možnosť celoročného prenajímania, pre "milovníkov" štýlu Retro. Chalupa sa predáva so zariadením, prípadne podľa dohody. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodbičky, obývačky z ktorej sa ide do izby kde sú dve poschodové postel (4 miesta na spanie), kuchyne, wc a sprchový kút. V podkroví sa nachádza dalšia velká izba po celej dlžke chalupy ,kde sú ďalšie 4 postele na spanie, v chalupe prespi 10 ľudí bez problémov.Úžitková  plocha 60 m2, rozloha pozemku 688 m2. Podlaha: dlažba, pvc, betón. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút a splachovacie wc.

Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: drevená Kúrenie: krb. Sedlová strecha s podkrovím. Strešná krytina: plech. Mierne svahovitý pozemok. Na pozemku sa nachádza  elektrická prípojka (230/380V), nachádza  sa  tu aj studňa ktorej  voda je vedená samospádom do domu.

Prístup po asfaltovej ceste cca 500 m od drevenice, zvyšok cesty je po čiastočne spevnenej ceste prístupnej aj v zime terénnym vozidlom, čo je veľkou výhodou pri využívaní lyžiarskeho strediska (odporúčam pre majiteľov auta s vyšším podvozkom).V zimných mesiacoch môže byť cesta neudržiavaná.

Oblasť sa nachádza 25 km od okresného mesta Púchov s výjazdom na diaľnicu, do Bratislavy 165 km, do Žiliny 60 km.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Obhliadku si dohodnite na tel. čísle: 0904 808 521, alebo mailom: fursten@vasereality.sk

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky