Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 727 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mangundová
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalúpka na predaj v Lazoch pod Makytou

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
132 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
14.01.2019
Aktualizované
26.09.2020
Zuzana Mangundová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chalúpku v peknom prostredí Lazou pod Makytou časť Čertov. Na pozemku o rozlohe 1497 m2 sa nachádza dom o rozlohe 132 m2, obytná plocha je 164 m2. Domček je vhodný na trvalé bývanie alebo na chalupárčenie. Dom je podpivničený a skladá sa z troch podlaží. Na prvom podlaží je pivnica spolu s kotolňou na tuhé palivo, na druhom poschodí sa nachádza kuchyňa, kúpelňa, WC a štyri izby. Na treťom poschodí je kuchynka , tri izby a pripravené dve miestnosti, ktoré by v budúcnosti mali slúžiť ako kúpeľňa a WC. Výhodou je možnosť využitia tretieho poschodia zo samostatného vchodu. Na pozemku sa nachádza altánok o rozlohe 25 m2 a hospodárska budova . Táto chalupa sa nachádza v kľudnej časti obce, v blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko, wellnes, potraviny. Dom sa predáva spolu so zariadením. Kontakt na makléra: Ing. Jana Žilinčíková, tel.: 0915 753 000, mail: zilincikova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky