Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 598 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalúpka na predaj v Lazoch pod Makytou

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
132 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
14.01.2019
Aktualizované
25.02.2021
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chalúpku v peknom prostredí Lazou pod Makytou časť Čertov. Na pozemku o rozlohe 1497 m2 sa nachádza dom o rozlohe 132 m2, obytná plocha je 164 m2. Domček je vhodný na trvalé bývanie alebo na chalupárčenie. Dom je podpivničený a skladá sa z troch podlaží. Na prvom podlaží je pivnica spolu s kotolňou na tuhé palivo, na druhom poschodí sa nachádza kuchyňa, kúpelňa, WC a štyri izby. Na treťom poschodí je kuchynka , tri izby a pripravené dve miestnosti, ktoré by v budúcnosti mali slúžiť ako kúpeľňa a WC. Výhodou je možnosť využitia tretieho poschodia zo samostatného vchodu. Na pozemku sa nachádza altánok o rozlohe 25 m2 a hospodárska budova . Táto chalupa sa nachádza v kľudnej časti obce, v blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko, wellnes, potraviny. Dom sa predáva spolu so zariadením. Kontakt na makléra: Ing. Jana Žilinčíková, tel.: 0915 753 000, mail: zilincikova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky