Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok na predaj - Lazisko

Typ
Predaj
Mesto
Lazisko
Ulica
...
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
5138 m2
Pridané
05.12.2022
Aktualizované
05.12.2022
Cena 65,00 €/m2
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj pozemok v lukratívnej liptovskej obci Lazisko.
Lokalita Lazy, kde sa nachádza parcela KN-E 248, je určená na výstavbu rodinných domov alebo rekreačnej chalupy , už po schválení Doplnku č. 1 k Územnému plánu obce. V tomto dodatku bolo dohodnuté, po schválení dotknutými orgánmi, že sa bude môcť stavať na 50 metroch /od cesty smerom ku Chrasti /
Dodatok územného plánu je k dispozícii aj na stránke obce Lazisko.
Obec Lazisko predstavuje lokalitu na bývanie, letnú aj zimnú turistiku a športové využitie s kvalitnou infraštruktúrou, základnou občianskou vybavenosťou a spoločenským životom.
Pozemok sa nachádza cca 100 m od zastavaného územia obce, je zahrnutý v územnom pláne obce, na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej chaty. Prístup na pozemok od obecnej komunikácie ústiacej do doliny Mošnica, popri ktorej je vybudovaný obecný vodovod. Elektrické siete v dosahu pozemku. Odpad je nutné vyriešiť žumpou alebo čističkou.
V prípade Vášho záujmu kontaktujte makléra - Vladimír Pavlík, 0905-555 171.