Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj pozemok na stavbu rodinných domov Lazany okres Prievidza FM1235

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Lazany
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3643 m2
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 140 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinného domu alebo viacerých rodinných domov v obci Lazany okres Prievidza.

Tento pekný rovinatý pozemok sa nachádza v intraviláne obce.Výhoda je, že inžinierske siete voda, elektrika a plyn sa už nachádzajú na pozemku.Prístup k nemu je bezproblémový z miestnej komunikácie.Celková výmera pozemku je 3643 m2.Pozemok je vhodný pre menšieho investora alebo developera, ktorý by chcel postaviť na tomto pozemku viacero domov (prípadný návrh rozmiestnenia rodinných domov je už hotový, nie je podmienka navrhované rozmiestnenie), poprípade je vhodný pre jedného klienta, ktorý hľadá väčší pozemok na stavbu väčšieho rodinného domu.Výhoda je blízko škola, škôlka, Jednota, zástavka prímestskej dopravy, reštaurácia, neďaleko priehrada vhodná na rybárčenie.

Odporúčanie makléra: malebná obec, pekné prostredie, len pár km od okresného mesta Prievidza (približne 7 minút autom) a len pár km od kúpeľného mesta Bojnice, kde sa nachádza Bojnický zámok, ZOO, kúpele, Výhľadňa Čajka v oblakoch a kúpalisko.

Cena je 140000 je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky FM1235