Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Pavlíková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chata na predaj - Látky

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Látky
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
16.11.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 145 000,00 €
Zuzana Pavlíková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ak ste radi obklopení prírodou a máte radi polosamotu, ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v lone krásnej prírody, v obci Látky-časť Nový svet. Táto krásna, udržiavaná drevenica prešla rekonštrukciou a predáva sa kompletne zariadená.
Pozostáva zo vstupnej haly, dvoch izieb, kuchyne, má pivnicu a suché WC. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, sporákom na plynovú bombu a nachádza sa tu aj murovaná pec. Izby sú kompletne zariadené krásnym historickým nábytkom.
Pozemok je rozľahlý, udržiavaný, oplotený, nachádza sa neďaleko studnička, altánok s posedením a pri chate je ešte jedna kamenná stodola využívaná ako úložný priestor na drevo a pod..... Parkovanie je možné priamo na pozemku pri chate.
Je vhodná aj ako investícia na prenájom.

V okolí obce Látky je možnosť turistiky a cykloturistiky, hubárčenie, zber lesných plodov.... Neďaleko sa nachádzajú lyžiarske strediská s možnosťou zjazdového lyžovania (ZERRENPACH-možnosť aj letného lyžovania, LÁTKY- Kočanda, KOŠÚTKA, KOKAVA- Háj).

Predajná cena nehnuteľnosti je 145 000 €
Odporúčame vidieť!
Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk