Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 448 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný, slnečný 3 izbový byt, Ladce - znalecký posudok v cene

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Ladce
Ulica
Záhradná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
15.10.2020
Aktualizované
15.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi zaujímavý, presvetlený byt na 8/8 poschodí bytového domu v centre obce Ladce. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá sa nachádza v blízkom okolí domu. Byt je vhodný pre rodinu s deťmi, nakoľko je veľmi blízko škôlka aj škola. Dispozícia bytu je zaujímavá, ani jedna izba nie je priechodná. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - výmena okien, murované jadro. Byt je obývateľný bez väčších úprav, ale v prípade ak by sa nový majiteľ rozhodol o rekonštrukciu, tak sa nám tu ponúkajú viaceré možnosti zmeny dispozície bytu, ktoré z bytu urobia pohodlné vývanie. K bytu samozrejme prináleží balkón a pivnica. Pre viac informácii  kontaktujte makléra na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: zuzana@vasereality.sk. MAKLÉR ODPORÚČA!!!!

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky