Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 241 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok Ladce, 1037 m2 (so stavebným povolením)

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Ladce
Mestská časť
Horné Ladce
Ulica
Horné Ladce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1037 m2
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
26.09.2022
Cena 78,00 €/m2
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180344  V lokalite Horné Ladce predáme mierne svahovitý stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou na 4 izbový rodinný dom so stavebným povolením. Samotný stavebný pozemok má výmeru 810 m2 + 227 m2 je podiel vo veľkosti 1/2 na spoločnom pozemku súčasťou ktorého bude prístupová komunikácia ktorú je možné využiť iba na položenie IS a nemusí slúžiť ako prístup, nakoľko pozemok hraničí s obecnou komunikáciou (dohoda so susedom). Šírka 26 metrov. Asfaltová prístupová cesta. Na hranici pozemku sa nachádza verejný vodovod a elektrická prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika, cykloturistika. Jeden s posledných naozaj krásnych pozemkov uprostred prírody - určite odporúčame obhliadku !!!! Cena komplet 78 €/m2.

KONTAKT: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne e-mail: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky