Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 594 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom - LADCE - veľký pozemok 1020 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Ladce
Ulica
Tunežice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
10.05.2023
Aktualizované
05.09.2023
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj jednopodlažný, samostatne stojaci rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Strecha bola menená v roku 2018, ako aj nové rozvody vody a odpadu, nová podlaha. Kompletná rekonštrukcia kúpeľne prebehla v roku 2021. Dom dispozične pozostáva z veľkej vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou a z dvoch samostatných izieb. Pod veľkou komorou sa nachádza čiastočné podpivničenie. V obývacej izbe je dominantou interiéru veľký krb, ktorý spríjemňuje chladnejšie dni obyvateľom domu a taktiež pomáha pri znižovaní nákladov s vykurovaním. 

Za domom je veľká krytá terasa s kuchynskou linkou, zavedenou vodou a elektrinou. Veľká záhrada umožňuje aj chov drobných domácich hospodárskych zvierat a taktiež pestovanie domácich produktov. Ovocné stromy poskytujú príjemný tieň v teplých mesiacoch. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na okraji obce v ktorej je kompletná občianska vybavenosť. Ďalšie informácie Vám rada poskytnem osobne na obhliadke, alebo telefonicky: 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk. 

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky