Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 976 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Penzión ELIZABETHA *** - Námestie Slobody, Kysucké Nové Mesto

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
990 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
30.03.2021
Aktualizované
12.04.2021
Cena 0,00 €
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám exkluzívne ponúka na predaj penzión ELZABETHA *** nachádzajúci sa priamo na námestí Kysuckého Nového Mesta.

PENZIÓN: Nehnuteľnosť je zapísaná v zozname kultúrnych pamiatok SR pod číslom 10727 a pri rekonštrukcii a prestavbe boli v celom rozsahu rešpektované podmienky Slovenského ústavu pamiatkovej starostlivosti – stredisko Žilina konkretizované v desiatich bodoch v liste zo dňa 16. 9. 1992.

Po uskutočnení rozsiahlej rekonštrukcie v súlade so stavebným povolením a podmienkami Slovenského pamiatkového úradu bol pamiatkový objekt skolaudovaný dňa 28. 9. 2005 Mestom - Kysucké Nové Mesto č. j. Výst. 2179/2005, ako penzión s ubytovacou kapacitou a reštaurácia.

Stavba bola pôvodne dvojpodlažná priechodového typu obdĺžnikového pôdorysu so suterénom s klenbovými kamennými priestormi. Pri rekonštrukcii a prestavbe v súlade s projektovou dokumentáciou vznikla päťpodlažná stavba. V priestoroch suterénu sa nachádza vínna pivnica rozdelená na dve časti, reštauračná kuchyňa so zariadením, sociálne zariadenia, sklad a priestor, ktorý je možné prerobiť na wellness. Ďalej na úrovni prízemia je spoločenský salón so sociálnym zázemím, terasou, recepciou a priestormi pre rýchle občerstvenie. V nasledujúcich troch podlažiach je 12 hotelových izieb. V týchto priestoroch je zároveň raňajková kuchynka a miestnosť pre podávanie raňajok.

Novozrekonštruovaný penzión kategórie troch hviezdičiek dotvára jadro mestskej pamiatkovej zóny, ktorá spája históriu s prítomnosťou. Penzión so stráženým parkoviskom je napojený na cestnú infraštruktúru na jednej strane do obchodného centra Slovenska Žiliny a na strane druhej do Českej republiky a Poľska.

Penzión je vybavený rozvodmi káblovej televízie do všetkých izieb a zároveň s možnosťou pripojenia na internet vo všetkých izbách penziónu i v priestoroch raňajkovej jedálne a recepcie. Atraktívnosť regiónu kopcovitej scenérie a prírody Kysúc, blízkosť Západných Tatier - Roháče, Malá Fatra, Vrátna dolina a tiež lyžiarske stredisko Paradise v Oščadnici vytvárajú ideálne podmienky pre šport, turistiku, poznávanie a aktívny oddych.

Zároveň sa v týchto priestoroch nachádza samostatná kotolňa pre ubytovaciu časť penziónu a v suterénnych priestoroch kotolňa pre vináreň, kuchyňu a degustačnú miestnosť. Ďalej sú v penzióne pripravené priestory pre saunu a relaxáciu.

Súpis podnikateľských aktivít a ponúkaných služieb

Po ukončení rekonštrukcie a uvedení penziónu do prevádzky je možnosť ponuky nasledovných služieb:
1. Ubytovanie v dvanástich izbách, ubytovacia kapacita 34 postelí.
2. Stravovacie služby v historických priestoroch vinárne s kamenným klenbovým murivom v suteréne, s počtom 50 miest.
3. Príprava jedál v kuchyni v prístavbe, funkčnej prepojenej s vinárňou s kapacitou 150 jedál teplých a 150 jedál studených denne
4. Spoločenský salón s počtom 40 miest.
5. Terasa do nádvoria prepojená so salónom s možnosťou umiestnenia 50 - 60 stoličiek
6. Vinotéka v klenbových pivničných priestoroch vinárne – 30 stoličiek.
7. Rýchle občerstvenie s posedením v časti arkádovej chodby zo strany námestia s počtom 20 miest.
8. Relaxačné priestory, sauna, whirpool , masáže je možné doplniť.
9. Pranie a žehlenie prádla.

Cena: Ponúknite

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta

tel.: +421 911 083 672

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.