Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ CELOROČNÁ CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ, OBEC KYSAK

Typ
Predaj
Mesto
Kysak
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
345 m2
Celková plocha
345 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 185 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj zrekonštruovanú chatu v obci Kysak, ktorú môžete bez problémov využívať aj celoročne.
>>>VIDEOOBHLIADKU chaty si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/EsVsZxVLsFg
Obec Kysak sa nachádza len 20 minút severne od Košíc a cesta do tejto obce je veľmi pohodlná a rýchla, pretože sa tam viete dostať aj po diaľnici smerom na Prešov. Len pár metrov za obcou sa nachádza chatárska oblasť v tichom prostredí a zároveň na skok od občianskej vybavenosti. V tejto oblasti sa nachádza minimum chát a preto je oddych zaručený. Chata sa nachádza na turistickej trase smerom na Jánošíkovú baštu, miesto s neskutočnými výhľadmi na Hornád a hory, kam môžete zájsť kedy sa vám zachce. Pozemok, na ktorom je chata postavená, je svahovitý s výmerou 345m2 a vytvorím kaskád sa efektívne využil každý meter pozemku.
Samotná chata prešla kompletnou rekonštrukciou pre 3 rokmi a počas tejto masívnej rekonštrukcie sa vymenilo a zmenilo doslova všetko. Chata aj zmenila svoj vizuál a veľkosť a pribudovalo jedno podlažie. V tom čase sa samozrejme vymenila celá strecha, rozvody elektriky, vody, odpadu a kúrenia. Celá chata je zateplená minerálnou vlnou, jak strecha tak aj obvodové múry. V celej chate sa vymenili podlahy, nové stierky, krásne drevené schodisko, zrekonštruovaná kúpeľňa, či výmena plastových okien. To je stav, ktorý už nepotrebuje žiadnu investíciu a stačí si tento skoro dom len zariadiť podľa vašich predstáv.
Dispozícia chaty je členitá, nakoľko je zapustená do svahu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s technickou časťou, kde nájdeme bojler na ohrev studenej vody a filtráciu vody zo studne, ďalej kúpeľňa s vaňou s toaletou a kuchyňa s elektrickým sporátom, el. rúrou a pieckou, na ktorej môžete nielen variť, ale taktiež sa pomocou piecky vykuruje aj vody v bojleri a radiátoroch. Z kuchyne vedú drevené schody na 1. poschodie, kde sa nachádza menšia obývačka s krbom a 1 izba, ktorá može slúžiť ako pracovňa či detská izba. Nachádza sa tu aj ďalší vchod do chaty so vstupnou chodbou. Ďalším schodiskom sa dostávame na 2. poschodie s otvorenou veľkou miestnosťou, ktorá môže dokonale slúžiť ako hlavná obývačka a okrem toho sa na tomto poschodí nachádzajú dve veľké spálne.
Ako som načrtol, vykurovanie je riešené cez radiátory, ktoré sú vyhrievané pomocou el. kotla, ale alternatívnym riešením je vyhrievanie cez piecku na prízemí, ktorá veľmi rýchlo vyhreje vodu v bojleri a radiátoroch. El. kotol na nachádza v zadnej časti chaty, kde si majiteľ vytvoril pracovnú časť, ktorú ocení každý kutil. Vodu dostaneme do chaty zo studne, ktorá je filtráciou vyčistená a tak je bez obáv vhodná na pitie a odpad je odvedený do čističky odpadových vôd, ktorá je skoro bezúdržbová. V zadnej časti chaty je vytvorený aj prístrešok, ktorý akutálne slúži ako priestor na uskladňovanie dreva, avšak malým zásahom sa môže stať altánkom pre posedenia s kamarátmi.
Veľmi tiché miesto s rýchlou dostupnosťou do obce a do Košíc, navyše po spevnenej ceste. Chatu je navyše možné financnovať aj cez hypotekárny úver. Cena tejto krásnej chaty je 185 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969.