Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ADOMIS - Predám posledný stavebný pozemok uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,1000m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám posledný stavebný pozemok č.3 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,800m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

Predám stavebný pozemok č.2 v lese 1000m2 Kysak,chata,chalupa

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.1 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

PEKNÝ VEĽKÝ POZEMOK, 3107 m2, DRIENOVSKÁ NOVÁ VES, PREŠOV

Drienovská Nová Ves Arrow

Rezervovaný !!! Na predaj stavebný pozemok v Kendiciach

Kendice, nemá Arrow

Na predaj stavebný pozemok v Kendiciach

Kendice, nemá Arrow

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI BRETEJOVCE | 742m²

Budimír, nemá Arrow

ADOMIS - POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, 1200m2, Budimír - Pod Lesom

Budimír, Budimír Arrow

Pozemok na predaj

Petrovany, Hlavná Arrow

Na predaj pozemok v okolí Prešova

Žehňa, verejná Arrow

Na predaj pozemok - kat. územie Čermeľ, Košice - Sever

Sever + Podhradová, Čermeľské prielohy Arrow