Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.1 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,aj odpočet DPH,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Typ
Predaj
Mesto
Kysak
Ulica
Kysak
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
600 m2
Pridané
12.05.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 34 900,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa v blízkosti letného legendárneho pionierskeho tábora, ktorý s malými obmenami funguje dodnes, lokalita Kysak - Brezie, Košice okolie.

Výmera pozemku : 600m2
Miery dĺžka x šírka : od 18,5 x 32,4m

Jedná sa o minimálne svahovitý pozemok, pričom momentálny vlastník ponechal na pozemku časť pôvodných lesných porastov, aby pozemok pôsobil autenticky a budúci vlastník si sám mohol určiť, akú veľkú časť pozemku využije. Sám si tak vie naplánovať, čo sa mu bude, alebo nebude hodiť do budúcej kompozície okolia chaty - chalupy.
V schválenom územnom pláne je možná zastavanosť na ploche až 10% a 2 podlažia, čo je viac než postačujúci hlavný faktor pri budúcej možnej realizácii vašej zóny relaxu a oddychu.

Územný plán počíta s možnosťou umiestnenia žumpy na pozemku a možnosť navŕtania vlastnej studne.
Ako zdroj elektrickej energie môžte zatiaľ využiť,, Ostrovný solárny systém,, pri ktorom je energia vyrobená solárnym panelom transportovaná a uskladnená v špeciálnych akumulátoroch.
Následne môže byť spotrebovaná za pomoci meniča napätia na bežný spotrebič s napätím 230V, teda fungujete ako na klasickú elektrickú energiu so všetkými bežnými spotrebičmi, ako je čerpadlo v studni, osvetlenie, chladnička, televízor a ostatné spotrebiče.
Náročným klientom však ponúka aj iné možnosti poprípadnej zabezpečovacej a monitorovacej techniky.

Pre tých, ktorí však neponáhľajú s výstavbou už včera, máme dostupné aspoň zatiaľ info, že elektrická prípojka bude tiež dostupná v horizonte do apríla 2023, keďže súčasný vlastník po podaní oficiálnej žiadosti o realizáciu elektrickej siete dostal vyrozumenie o realizácii uskutočniteľných prác spolu s vedľajšou lokalitou, ktorá bude elektrifikovaná z rovnakého zdroja v rovnakom termíne.
Preto je na zvážení každého budúceho vlastníka, ktorou cestou pri výstavbe svojho vysnívaného miesta oddychu pôjde a či bude uvedenú nehnuteľnosť využívať celoročne, alebo rekreačne.

K predávanej parcele vedie staršia, ale stále funkčná asfaltová cesta, k samotnej parcele z tejto cesty povedie spevnená makadamová cesta až k poslednému pozemku priamo pod lesom, pričom súčasťou predaja je podiel na makadamovej ceste, aj asfaltovej ceste, aby sa eliminovalo riziko prístupu k jednotlivým parcelám v budúcnosti.

Pozemok je možné zakúpiť aj s odpočtom DPH 20%.

Uvedená lokalita je výnimočná a jedinečná, čo dokazuje, že z ponúkaných parciel v susednej menej lukratívnej oddychovej lokalite, kde sa momentálne nenachádza už ani jeden strom, pričom atraktivita je naozaj neporovnateľná s touto, sa predalo kompletných 22 pozemkov.

Naš pozemok je preto jedinečný - s pôvodnými lesnými drevinami, ich prítomnosť isto iste na svojom pozemku ocení každý vášnivý milovník prírody.

Príďte sa pozrieť a vybrať si svoj pozemok, nakoľko v predaji je len tento a viac ich nikdy ani nebude.

Cena vrátane DPH: 34.900,-EUR
Cena bez DPH: 27.920,- EUR,-

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní