Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

BUTTERFLY-REALITY EXKLUZÍVNE PONÚKA NA PRENÁJOM NÁDHERNÝ NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM V MILOSLAVOVE S PLOCHOU 220 M2, NA POZEMKU 771 M2

Miloslavov Arrow

DELTA- Dunajská Lužná, Prenájom 5 izb. RD

Dunajská Lužná, Hlavná 16 Arrow

PRENÁJOM – 3 iz.rodinný dom s dvorom – Podunajské Biskupice.

Podunajské Biskupice, bbbbbbb Arrow

RODINNÝ DOM NA PRENÁJOM ul. RÁZTOČNÁ

Vrakuňa, Ráztočná Arrow

DELTA- Výhodne RD pre partiu robotníkov

Senec, Štefánikova Arrow

2-izbový dom na prenájom

Senec, Robotnícka Arrow

Útulný rodinný dom v tichom prostredí lesa

Nové Mesto, Mokrohájska cesta Arrow

Prenájom rodinnej vily na Kolibe

Staré Mesto, Sovia Arrow