Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Janek
janek@karinpartners.sk
0903 738 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - Na predaj 4 izbový rodinný dom Kvetoslavov s pozemkom 646 m2

Typ
Predaj
Mesto
Kvetoslavov
Ulica
Konvalinková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
123 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.04.2022
Aktualizované
01.06.2022
Cena 349 900,00 €
Tomáš Janek KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 599

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 4 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 155 m2 s priľahlým pozemkom o výmere 491 m2  v obci Kvetoslavov, obytná zóna Pri Lesíku s krásnou terasou a záhradou so súkromím. Pozemok spolu tvorí výmeru 646 m2.

3D virtuálna prehliadka: KLIKNI TU

https://my.matterport.com/show/?m=8FeqjaEfedw

Rodinný dom je staršia novostavba z roku 2014, nachádza sa 4 km od Šamorína a 22 km od Bratislavy.

Dom pozostáva: z priestrannej obývačky spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou vkusne oddelenou predprípravou na krb, z troch samostatných nepriechodných izieb, predsiene, chodby, kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom, wc, špajze a terasy.

Dom má inžinierske siete: elektrinu, je napojený na kanalizáciu, vykurovanie je riešené elektrickými stropnými infražiaričmi s reguláciou samostatne pre každú miestnosť, vlastný zdroj vody - studňu, zdrojom teplej vody je elektrický zásobník.

Exteriér domu tvorí upravená záhrada so záhradným domčekom na náradie, s trávnikom, drevinami a ovocnými stromami, ktoré zabezpečujú príjemné súkromie v spojení s prírodou.

Parkovanie s posuvnou elektrickou bránou je pre 2 autá vo dvore a pre 3 autá pred domom.

V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na zariadení domu.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, poloha domu je v tichej lokalite a zároveň má výborné napojenie na diaľnicu R7, po ktorej ste autom za 15 minút v Bratislave. V obci Kvetoslavov je železničná stanica, autobusové zastávky, nachádza sa tu škola, škôlka, kaviareň, detské a futbalové ihrisko, pekáreň, v blízkosti je Billa, v susednej obci Hviezdoslavov je Jednota a zdravotné stredisko s domom služieb a obchodnou galériou vo výstavbe.

Výbornú občiansku vybavenosť poskytuje v blízkosti mesto Šamorín, kde nájdete aj X-Bionix Sphere, športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, aquapark, wellness, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

Cena: 349 900 € možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk