Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 108 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Tomečková
tomeckova@karinpartners.sk
0911 388 880

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívne na predaj pozemok v Kvetoslavove 1055 m2

Typ
Predaj
Mesto
Kvetoslavov
Ulica
Višňová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1055 m2
Pridané
30.07.2017
Aktualizované
19.08.2017
Jana Tomečková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 388 880

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, rožný pozemok v tvare obdĺžnika, v OV o výmere 1055 m2 v obci Kvetoslavov. Pozemok sa nachádza v zastavanej, starej časti obce vedľa Obecného úradu v príjemnej, tichej lokalite na rohu Seneckej cesty a Višňovej ulice, 15 km od Bratislavy. Je vhodný na výstavbu RD /k dispozícii územnoplánovacia informácia/. Na pozemku sú zavedené všetky inžinierske siete, nová kanalizácia, voda: studňa.

V obci sa nachádza materská škôlka, ZŠ, zdravotné zariadenia, nákupné centrá v blízkosti je vlakové a autobusové spojenie, výrazný dopravný komfort umocní diaľnica r7 kt. bude prechádzať cez Kvetoslavov. Tento pozemok ponúka pokojné a tiché bývanie so spojením dobrej občianskej vybavenosti.Cena:

69 000,-€ vrátane provízie RKKontakt:

Jana Tomečková

+421911388880

tomeckova@karinpartners.sk