Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 730 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v obci Kvášov

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Kvašov
Ulica
Kvašov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.10.2019
Aktualizované
25.02.2021
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v obci Kvašov, ktorý je vhodný na bývanie a podnikanie priamo v dome. Na prízemí prednej časti domu sú potraviny, ktoré sú dostatočne využité obyvateľmi obce. Budúci majiteľ môže potraviny sám prevádzkovať, alebo prenajať. Dom, ktorý sa nachádza na pozemku s výmerou 783 m2, bol postavený pred 20. rokmi. Dom je vo veľmi dobrom stave. V dome boli použité kvalitné materiály. Podlahy, schody, kuchynská linka, toto všetko je vyrobené z masívu. Prvé podlažie pozostáva z chodby, kúpelne spojenej s WC, veľkej obývaciej izby a veľkej kuchyne s kachľami. Z chodby vedú dvere do predajne na prízemí. Druhé podlažie pozostáva  zo 4. spálni a kúpelne s WC. Veľkou výhodou je záhrada za domom s novovybudovanou pivnicou, ktorú môže nový majiteľ využiť ako domácu vinotéku, alebo v nej uskladniť ovocie či zeleninu. Nad štýlovou pivnicou sa nachádza veľká časť pozemku ukončeného veľkou hospodárskou budovou. Je tu dosť miesta na nový altánok aj bazén. Na pozemku sa nachádzajú okrasné stromy a dreviny, ktoré poskytujú obyvateľom domu dostatočné súkromie. Posledná rekonštrukcia domu bola v r. 2019. Dom je vhodný na okamžité nasťahovanie.l V dome sa dá kúriť na plyn, alebo tuhé palivo. Na pozemku sa nachádzajú 2 studne, jedna s pitnou a druhá s úžitkovou vodou. Obec nedisponuje kanalizáciou, preto majú veštci obyvatelia obce žumpu. Obec Kvašov leží v severnej časti Bielych Karpát, kde v jeho dolnej časti je známy kopec Ostrá Hora. Kvašov disponuje krásnou okolitou prírodou, je to veľmi tichá lokalita. Obec je vzdialená od okresného mesta Púchov a Ilava cca 13 km, čo je asi 15 min. autom. V obci sa nachádza materská škola. Najbližšie okolité obce  Mikušovce, Červený Kameň, Tuchyňa, Horovce, Lednica, Breznica.  Cena 162 000 €

Kontakt : Karin Trenčanová    0903 152 939           Email: trencanova@vasereality.skPri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatreni