Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom - chalupa - Kuzmice

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Kuzmice
Ulica
hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.03.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 125 000,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu, v obci Kuzmice, okres Topoľčany. Trojizbový dom z roku cca 1945, je postavený z pálenej a nepálenej tehly, nachádza sa na rovinatom, oplotenom pozemku, s prístupom z dvoch strán. Dom prechádzal postupnou rekonštrukciou: 2020 - kuchyňa, 2015 - čiastočne podlahy, omietky, plastové okná, 2010 - strecha - zosilnenie trámov, parozábrana, OSB dosky, krytina - šindel, nová elektrina, plyn, voda, 2011 - nové kúrenie - kondenzačný kotol, radiátory. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 982m2. Podlaha: dlažba, dlážkovica. Nová, samostatne stojaca garáž, brána na diaľkové ovládanie. Dispozícia: vstupná chodba, špajza, kuchyňa prechodná do detskej izby, obývačky, spálne do kúpeľne spojenej s WC. Možnosť dobudovať samostatné vstupy do izieb a kúpeľne. Zo dvora vstup do dielne a drevárne. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Sedlová strecha.Strešná krytina: asfaltový šindel. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný. Cena 125 000 €