Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mikešová
maklerskalica@karinpartners.sk
0902 566 396

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

5 izbový rodinný dom na predaj v obci Kúty, okr. Senica

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Kúty
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
115 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
29.12.2021
Aktualizované
29.12.2021
Cena 105 000,00 €
Zuzana Mikešová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0902 566 396

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Kúty . Dom je postavený v 80. rokoch, je v pôvodnom stave a vyžaduje si rekonštrukciu. 

Svojou dispozíciou ponúka možnosť prerobenia na dve samostatné bytové jednotky, alebo dvojgeneračné bývanie. K pozemku o výmere 539 m2 prislúcha k domu aj podiel na spoločnom dvore a ďalší pozemok ako záhrada cca 800 m2.

Dispozícia prízemie: vstup, chodba, komora, hala, WC, schodisko, kuchyňa, jedáleň, obývačka, vstup na dvor. Poschodie : tri izby, hala, kúpeľňa, balkón. Pivnica.


Mesto Kúty má širokú občiansku vybavenosť, nachádzajú sa tu potraviny a nákupné centrum Tesco, ihrisko, pošta, lekárne, lekárske ambulancie pre dospelých,  základná škola a materská škola, vlaková stanica.

Výborná dostupnosť na diaľnicu D2 Bratislava - Brno.
Cena 105.000,-€

 V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Kontakt a viac info o nehnuteľnosti:

Zuzana  Mikešová  0902 566 396 

E-mail: maklerskalica@karinpartners.sk