Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované -Rodinný dom - Krušovce

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Krušovce
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.06.2021
Aktualizované
21.10.2021
Cena 77 000,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Vyplatená záloha. Ponúkam na predaj 4izbový rodinný dom v obci Krušovce, Hlavná. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 120m2, pozemku 1150m2. Dom z roku 1965 je postavený z tehly a kvádry, stojí na rovinatom pozemku - záhrada, ovocný sad. K hlavnej stavbe patri aj sklad a komora. Dispozícia: zádverie, chodbička, kuchyňa, detská izba, kuchyňa (možnosť prerobiť na ďalšiu izbu), obývačka, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, vstup do pivnice, špajza s výstupom na povalu. Dom je čiastočne podpivničený - kotolňa - plyn. kotol so zásobníkom, sklady. Nehnuteľnosť je v pôvodnom, veľmi zachovalom stave. Podlaha: dlažba, dlážkovica, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ihlanová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod (obecná voda v dome aj v záhrade). Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný. Cena 77 000 € .