Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ DVA DOMY S VEĽKÝM POZEMKOM - KRUPINA

Typ
Predaj
Mesto
Krupina
Ulica
Nad Mestom 1137
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
06.08.2022
Cena 199 900,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:


Ponúkame na predaj dva domy s garážou, v okresnom meste Krupina, prvý dom má zastavanú plochu 119m2, druhý 95m2, garáž 42m2, a celková výmera pozemkov vrátane zastavanej plochy je 1576 m2. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v krásnom, tichom prostredí, len pár stoviek metrov od kompletnej občianskej vybavenosti. 

Prvý dom je novší, dvojpodlažný, postavený z porobetónu, s novou sedlovou strechou, balkónom, terasou a pivnicou, pripravený na dokončenie podľa svojich predstáv. Momentálny stav môžete vidieť a poprechádzať sa v 3D prehliadke č.1. K dispozícii je aj materiál na dokončenie, ako napríklad podlahové kúrenie. V dome sú znížené stropy, plastové okná, nové podlahy, nová elektrina a veľa ďalšieho stavebného materiálu, ktorý bude k dispozícii pre nového majiteľa. Odpad je riešený ČOV. Je možné dorobiť si aj podkrovie, dom má celkovo štyri obytné miestnosti + kuchyňa.

1. dom virtuálna prehliadka:https://my.matterport.com/show/?m=RFWbxTCyGzw

Druhý dom je momentálne obývaný, má spodnú časť postavenú z kameňa, vrchná časť je z dreva. Kúrenie je ústredné, strecha plochá, čistička rovnako riešená ako v prvom dome, elektrika pôvodná. Momentálne sa ako obytné izby vyžívajú tri miestnosti + kuchyňa, ale vďaka svojej rozlohe ponúka domček v prípade záujmu možnosť rozšírenia. Na poschodí sa nachádza balkón a aj prístup k druhej terase, k spodnej časti patrí aj pivnica. Pokiaľ ste majiteľom auta, určite oceníte garáž. 

2. dom virtuálna predhliadka:https://my.matterport.com/show/?m=kC9eDvpFxEe

Domy sú postavené vo výbornej slnečnej lokalite, kde je dostatočné ticho, keďže sa nachádza mimo frekventovanej hlavnej cesty, na konci slepej uličky, blízko nádherného prírodného úkazu Turecké Studne. V tesnej blízkosti sa nachádza aj kúpalisko, autobusová zastávka a všetky obchody. Mesto Krupina je vzdialené len 19 kilometrov od Banskej Štiavnice, 29 kilometrov od Zvolena a od krajského mesta Banská Bystrica 52 kilometrov. V tomto prípade je veľká výhoda, že domy sa dajú využiť aj na trvalé aj rekreačné bývanie. Skvelá investícia, keď za cenu jedného môžete mať domy dva!

Vychutnajte si zábery z dronu a taktiež aj video a 3D prehliadky, vďaka ktorým budete mať reálnu predstavu, ako nehnuteľnosti vyzerajú.

Video dron: https://www.youtube.com/watch?v=nsnGdMzeYQo&feature=youtu.be

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie