Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 191 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Róbert Képes
kepes@diamondreality.sk
0905 566 131

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Krásnohorskom Podhradí.

Typ
Predaj
Okres
Rožňava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
283 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.03.2017
Aktualizované
12.01.2019
Róbert Képes Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 566 131

Popis nehnutelnosti

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Krásnohorskom Podhradí. Na zrekonštruované prízemie z nepálených tehál pribudla betónová platňa, podkrovie z tehál. drevený krov s krytinou Bramac. Podkrovie má samostatný vchod, ktorý má na prízemí predsieň, saunu, prezliekáreň a točivé schody, na poschodí obrovskú kuchyňu s východom na balkón, dennú miestnosť, rodičovskú spálňu a ďalšie tri izby, všetky s vlastnou kúpeľňou (sprcha, umývadlo, WC). Všetky miestnosti majú keramickú dlažbu. V byte na prízemí je keramická dlažba v predizbe a v kuchyni, podlahy v obytnej časti tvoria brúsené OSB dosky. Za domom je pod balkónom originálny altánok, piecka na pečenie chleba, nová prízemná budova s kotolňou na tuhé palivo a ďalšími tromi miestnosťami, hospodársky prístrešok a rybník na chov rýb. Okrem verejného vodovodu je k dispozícii studňa s pravidelnou hygienickou kontrolou kvality pitnej vody. Zdrojom teplej vody je obojživelník, ak sa ÚK nepoužíva, ohrev je zabezpečený elektricky. Orientácia pozemku je V - Z. Dedina je známe stredisko cestovného ruchu (hrad, mauzóleum, autokemping) s bohatými gastronomickými a ubytovacími službami a s bohatou občianskou vybavenosťou. V cene je už zahrnutá aj provízia RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. V prípade, ak máte záujem o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti, pozrite si prosím aj ďalšiu ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. čísle 0905 566 131.