Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Norbert Katona
norbert@realityexkluziv.sk
0911 411 616

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt, Kraskovo

Typ
Predaj
Mesto
Kraskovo
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
94 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Norbert Katona Realitná spoločnosť Exkluzív s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 411 616

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Kraskovo. Plocha: úžitková 94m2, špajza je velká cca 5,4m2 . Nachádza sa na 2. poschodí z 4 . Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny sú omietkové. Okná sú pôvodné drevené. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút a na podlahe su dlažby. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne- nová kuchyňská linka na mieru.Stav objektu: steny v interiery nanovo vystierkované, v byte je nová plávajúca podlaha.     . Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie je centrálne, bytovka je vybavená s vlastnou kotolňou na tuhé palivo (bytovka má vlastného kuriča) .Výhody:  stredový byt ,,slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody.

Vzdialené mestá: Rimavská Sobota- 12km, Hnúšta- 12km, rekreačné stredisko Teplý vrch je vzdialené 13km.

Kontakt: 0911 411 616

Cena 13 500 €,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, úver... Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Vyskúšajte služby nášho finančného poradcu, ak Vám úver nevybaví, celú rezerváciu Vám vrátime! Viac fotiek a podrobnejších informácií o nehnuteľnosti nájdete na našej domovskej stránke: realityexkluziv.sk